Just Filmi klubid

Tere toredad sõbrad. Edastame ühe info Just Filmilt(:
______________________________________
Tere armas filmisõber!
Ettevalmistused selle aasta Just Filmiks juba käivad ja loomulikult on ka Sinul võimalus kaasa lüüa! Valik on Sinu ja valik on lai!
ŽÜRIID
1. Kui Sa oled 7-14 aastane filmisõber, siis kandideeri meie Lastežüriisse ja Just Sina otsustad, milline lastefilm on selle aasta festivalil parim!
Lastežürii liikmed vaatavad festivalil ära kõik lasteprogrammi filmid ja valivad siis võidufilmi! :) 

Kandideerimiseks kirjuta meile lühidalt oma arvamus mõnest Sulle huvipakkuvast filmist hiljemalt 10.10.12. Kirjuta pealkirjaks “Lastežürii” ja saada see aadressile justfilm@poff.ee. Väljavalitud tehakse teatavaks 15.10.12
2. Kui sa oled 14-19 aastane filmihuviline noor, siis kandideeri meie Noortežüriisse ja otsusta, milline noortefilm väärib sellel aastal võitu.
Noortežürii liikmed vaatavad ära kõik noorteprogrammi filmid ning valivad siis võidufilmi!

 Kandideerimiseks kirjuta arvustus ühe filmi kohta ja saada see pealkirjaga “Noortežürii” meile justfilm@poff.ee hiljemalt 10.10.12. Väljavalitud tehakse teatavaks 15.10.12
AJALEHT
Igal korralikul filmifestivalil on ka oma päevaleht, kust lugeda filmiarvustusi, intervjuusid, artikleid ja arvamuslugusid. Sellel aastal on oma ajaleht ka Just Filmil ja Just Sinul on ainulaadne võimalus selle ilmumisele kaasa aidata!
Kui sa oled 14 – 19 aastane, tunned huvi filmimaailma vastu, julged avaldada oma arvamust ja teed seda kõige paremini sõnu ritta seades, siis tule meie ajalehe meeskonda!
Selleks kirjuta ühe filmi põhjal arvustus ning saada see pealkirjaga “Ajaleht” aadressile justfilm@poff.ee hiljemalt 10.10.12
Just Filmi esimese ajalehe meeskond tehakse teatavaks 15.10.12
NIMEKONKURSS
Lisaks meeskonnale otsime oma ajalehele ka ilusat nime!
Nimi peaks tõmbama tähelepanu ja olema lööv, kuid samas mitte liige keeruline :)
Auhind on mõnus:  5 Justi Filmi festivalipiletit :)
Saada oma idee hiljemalt 10.10.12 aadressile justfilm@poff.ee, pealkirjaks kirjuta “Nimi”
TELESAADE
Sellel aastal näeb ilmavalgust juba teine Just Filmi oma uudistesaade ja Just Sina võiksid oma käes hoida mikrofoni, videokaamerat või montaažihiirt. Pühenda ennast festivali kajastamisele ja saad vastu enneolematu kogemuse!
Pane kokku 4-liikmeline meeskond ja meisterda valmis 1-2 minutiline videoklipp, kirjuta pealkirjaks “Klipp” ja saada see meile justfilm@poff.ee Tee seda hiljemalt 10.10.12

Lisainfot saab ka kodulehelt http://www.justfilm.ee

Be First to Comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga